JOSERA Balance 15 kg


134,90 zł bruttoJosera Balance - karma dla starszych i mało aktywnych psów.

Josera Emotion Balance dla psów z organiczoną aktywnością ruchową i psów starszych.
 Państwa pies jest już seniorem lub jest niezbyt aktywny ruchowo. Josera Emotion Balance to lekkostrawna i smaczna karma z obniżonym poziomem białka i małą zawartością tłuszczu, dostosowana do potrzeb tej grupy psów. Josera Emotion Balance uwzględnia wszystkie specyficzne zmiany przebiegu procesów trawiennych i przemiany materii psów starszych. Dodatek mączki z małży - źródła chondroityny i glukozaminy zapewnia prawidłowe funkcjonowanie kośćca, stawów i chrząstek stawowych, dzięki czemu pies zachowuje aktywność. Lecytyna przyspiesza metabolizm tłuszczów i zwiększa przyswajalność witamin. Umiarkowane żywienie karmą Josera Emotion Balance i odpowiednia dawka ruchu sprawią, że Państwa pies będzie zawsze w dobrej formie.
Josera Emotion High Energy to szansa na sukces Państwa psa. Państwa pies jest bardzo aktywny i potrzebuje karmy, która zapewni mu siłę i odpowiednią kondycję.

Skład:
mączka z mięsa drobiowego, ryż, mączka z mięsa, kukurydza, włókno buraczane, tłuszcz drobiowy, drożdże, substancje mineralne, mączka z cykorii, mączka z małży.

Analiza:

 Białko

20%

 Wapń

0,9%

 Tłuszcz

8%

 Fosfor

0,7%

 Włókno

3%

 Sód

0,35%

 Popiół

6,5%

 Magnez

0,12%

Koszyk  

(pusty)

Nowe produkty

Brak nowych produktów

Promocje

Brak