Royal Canin gastro INTESTINAL moderate calorie kot 4kg


131,00 zł bruttoRoyal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie

 

Polecany dla kotów:

- u których wystąpiła biegunka dla dorosłych jak również małych kotów

- zalecany przy chorobie Inflamatory Bowel Disease (IBD) – jest to choroba zapalna jelit

- problemy z procesami trawienia bądź wchłaniania

- w czasie zapalenia okrężnicy oraz gdy nastąpi przerost flory bakteryjnej

- w czasie ogólnej rekonwalescencji

 

Karma nie powinna być stosowana:

- brak

 

Karma powaga

- skład karmy został dobrany w taki sposób aby był lekkostrawny oraz ułatwiał trawienie

- karma została wzbogacona o dodatkowe walory smakowe co zachęca koty do posiłku szczególnie te które cierpią na schorzenia przewodu pokarmowego i zauważono u nich spadek łaknienia

- karma posiada niską zawartość tłuszczy szczególnie wskazana dla kotów cierpiących na zapalenia trzustki ponadto pomaga zachować kondycję kotom po sterylizacji lub tym które mają tendencje do nadwagi i otyłości

- ta jest wysokoenergetyczna co powoduje że nawet niewielki posiłek pokrywa zapotrzebowanie na energię

- zawiera kwasy z grupy Omega 3 które łagodzą podrażnienia przewodu pokarmowego

 

Terapia trwa:

W otrych stanach terapia pwinna być utrzymana przez ok 3 tygodnie gdyż wpłynie to korzystnie na kosmkówkę jelitowa. Natomiast jeżeli stany te sa stanami przewlekłymi może być koniecznym stosowanie diety przez całe życie kota. Zalecane dawki dzienne powinny byc dostarczane w kilku mniejszych posiłkach.

 

Warto wiedzieć że:

-włókna pfermentujące takie jak pulpa buraczana czy FOS zawarte w karmie są źródłem składników odżywczych i odbudowujących mikroflore jelita co sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu narządu jakim jest okrężnica.

- odporność błony śluzowej (IgA) jest pobudzana przez mannooligosacharady – MOS które hamują zmiany patogenne flory. Indeks środowiskowy S/0 z moczu chroni przed powstaniem kamieni struwitowych jak równiez oksalatowych.

 

Karma zawiera:

 

Mięso drobiowe (suszone), hydrolizowana wątróbka oraz tłuszcz zwierzęcy, ryż, gluten kukurydziany jak i przenny, olej sojowy i rybny, ziarno Psyllium, pulpa buraczana, zawiera sole mineralne i włókna roślinne, hydrolizowane drożdże z wyciągiem z aksamitki bogata w luteinę, ponadto zawiera równiez hydrolizowane białka zwierzęce, proszek jajeczny, drożdże i fruktoooligosacharydy (FOS).

 

Koszyk  

(pusty)

Nowe produkty

Brak nowych produktów

Promocje

Brak